225/45R18 95V OBGS6HTLV GSS RD1X

TOYO

225/45R18 95V OBGS6HTLV GSS RD1X

225/45R18 95V OBGS6HTLV GSS RD1X

9,550.00 ден

На лагер

9,550.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502847 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBGS6H

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: