225/45R18 95V Seasonproof XL

NOKIAN
-10%

225/45R18 95V Seasonproof XL

225/45R18 95V Seasonproof XL

10,989.00 ден

На лагер

10,989.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024082 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

SEASONPROOF

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: