225/45R18 95V SNOWPRO B2 XL

OUTLET 2016
KORMORAN
-50%

225/45R18 95V SNOWPRO B2 XL

225/45R18 95V SNOWPRO B2 XL

2,180.00 ден

На лагер

2,180.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008991-16 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

KORMORAN

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: