225/45R18 95V WinterContact TS870P XL FR

CONTINENTAL

225/45R18 95V WinterContact TS870P XL FR

225/45R18 95V WinterContact TS870P XL FR

11,400.00 ден

На лагер

11,400.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023270 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: