225/45R18 95W DYNAXER HP3 XL

KLEBER
-10%

225/45R18 95W DYNAXER HP3 XL

225/45R18 95W DYNAXER HP3 XL

5,760.00 ден

На лагер

5,760.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014652 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Dynaxer HP3

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: