225/45R18 95W DYNAXER UHP XL

OUTLET 2019
KLEBER
-20%

225/45R18 95W DYNAXER UHP XL

225/45R18 95W DYNAXER UHP XL

6,848.00 ден

На лагер

6,848.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017321-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Outlet

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Dynaxer UHP

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: