225/45R18 95W UHP XL RI

RIKEN
-10%

225/45R18 95W UHP XL RI

225/45R18 95W UHP XL RI

4,563.00 ден

На лагер

4,563.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016625 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: