225/45R18 95Y ALTIMAX ONE S XL

GENERAL TIRE

225/45R18 95Y ALTIMAX ONE S XL

225/45R18 95Y ALTIMAX ONE S XL

6,050.00 ден

На лагер

6,050.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016949 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One S

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: