225/45R18 95Y ALTIMAX SPORT FR XL

GENERAL TIRE
-10%

225/45R18 95Y ALTIMAX SPORT FR XL

225/45R18 95Y ALTIMAX SPORT FR XL

4,419.00 ден

На лагер

4,419.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009533 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Sport

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: