225/45R18 95Y CSC5 XL

OUTLET 2019
CONTINENTAL
-30%

225/45R18 95Y CSC5 XL

225/45R18 95Y CSC5 XL

7,812.00 ден

На лагер

7,812.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017195-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Outlet

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: