225/45R18 95Y MP47 Hectorra 3 XL FR

MATADOR
-15%

225/45R18 95Y MP47 Hectorra 3 XL FR

225/45R18 95Y MP47 Hectorra 3 XL FR

5,576.00 ден

На лагер

5,576.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500435 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: