225/45R18 95Y Protoura Sport XL

OUTLET 2021
DAVANTI
-15%

225/45R18 95Y Protoura Sport XL

225/45R18 95Y Protoura Sport XL

4,955.50 ден

Out of stock

4,955.50 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA022126-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: