NL 275/35R20 102W XL Wintoura+ XL

DAVANTI

NL 275/35R20 102W XL Wintoura+ XL

NL 275/35R20 102W XL Wintoura+ XL

8,250.00 ден

На лагер

8,250.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021250 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: