225/45R18 95Y SPORTIVA Super Z

SPORTIVA
-10%

225/45R18 95Y SPORTIVA Super Z

225/45R18 95Y SPORTIVA Super Z

4,023.00 ден

На лагер

4,023.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA004230 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

SPORTIVA

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: