225/45R18 95Y UHP TA

TAURUS
-10%

225/45R18 95Y UHP TA

225/45R18 95Y UHP TA

4,392.00 ден

На лагер

4,392.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500704 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Додадовте производ во Вашата кошничка: