225/45R19 92W PremiumContact 6 SSR *

CONTINENTAL
-10%

225/45R19 92W PremiumContact 6 SSR *

225/45R19 92W PremiumContact 6 SSR *

15,255.00 ден

На лагер

15,255.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019372 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

92

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: