225/45R19 96V Snowproof P XL

NOKIAN

225/45R19 96V Snowproof P XL

225/45R19 96V Snowproof P XL

14,990.00 ден

На лагер

14,990.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023370 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF P

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: