295/25R20 95Y SportContact 6 XL FR

CONTINENTAL
-10%

295/25R20 95Y SportContact 6 XL FR

295/25R20 95Y SportContact 6 XL FR

18,316.00 ден

На лагер

18,316.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021208 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: