225/45R19 96V TS850P XL

CONTINENTAL
-10%

225/45R19 96V TS850P XL

225/45R19 96V TS850P XL

15,228.00 ден

На лагер

15,228.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016352 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: