225/45R19 96V Wintoura+

OUTLET 2019
DAVANTI
-50%

225/45R19 96V Wintoura+

225/45R19 96V Wintoura+

3,905.00 ден

Out of stock

3,905.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA018235-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Outlet

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: