225/45R19 96W ALTIMAX ONE S XL

OUTLET 2020
GENERAL TIRE
-50%

225/45R19 96W ALTIMAX ONE S XL

225/45R19 96W ALTIMAX ONE S XL

4,575.00 ден

На лагер

4,575.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019599-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One S

Тежински индекс

96

Брзински индекс

W

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: