225/45R19 96W N’Fera SU1 XL

NEXEN

225/45R19 96W N’Fera SU1 XL

225/45R19 96W N’Fera SU1 XL

11,500.00 ден

На лагер

11,500.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501764 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N'Fera SU1

Тежински индекс

96

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: