225/45R19 96W Powerproof XL

NOKIAN
-10%

225/45R19 96W Powerproof XL

225/45R19 96W Powerproof XL

10,674.00 ден

На лагер

10,674.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022097 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof

Тежински индекс

96

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: