225/45R19 96W UHP TA

TAURUS
-10%

225/45R19 96W UHP TA

225/45R19 96W UHP TA

5,130.00 ден

На лагер

5,130.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500705 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Додадовте производ во Вашата кошничка: