225/45ZR18 95W UHP XL TA

TAURUS

225/45ZR18 95W UHP XL TA

225/45ZR18 95W UHP XL TA

4,880.00 ден

На лагер

4,880.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014900 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: