225/50 R17 98W Proxes Comfort XL

TOYO
-10%

225/50 R17 98W Proxes Comfort XL

225/50 R17 98W Proxes Comfort XL

6,957.00 ден

На лагер

6,957.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500751 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: