225/50R17 94H ALPIN 6 MI

MICHELIN
-10%

225/50R17 94H ALPIN 6 MI

225/50R17 94H ALPIN 6 MI

9,297.00 ден

Out of stock

9,297.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 502083 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: