225/50R17 94H ALPIN A4 ZP

MICHELIN
-10%

225/50R17 94H ALPIN A4 ZP

225/50R17 94H ALPIN A4 ZP

10,017.00 ден

На лагер

10,017.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007774 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin A4

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: