225/50R17 94H PIRELLI WSZ2 *

PIRELLI

225/50R17 94H PIRELLI WSZ2 *

225/50R17 94H PIRELLI WSZ2 *

8,590.00 ден

Out of stock

8,590.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA018641 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

WSZer2

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: