225/50R17 94W NOKIAN Z LINE FLAT RUN

NOKIAN
-10%

225/50R17 94W NOKIAN Z LINE FLAT RUN

225/50R17 94W NOKIAN Z LINE FLAT RUN

6,588.00 ден

На лагер

6,588.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006958 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Z Line

Тежински индекс

94

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: