225/50R17 94W PRIMACY 3 ZP MO

MICHELIN

225/50R17 94W PRIMACY 3 ZP MO

225/50R17 94W PRIMACY 3 ZP MO

11,640.00 ден

Out of stock

11,640.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 505065 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PRIMACY 3 ZP MO

Тежински индекс

94

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: