225/50R17 94Y CINTURATO P7 C2 MO

PIRELLI
-10%

225/50R17 94Y CINTURATO P7 C2 MO

225/50R17 94Y CINTURATO P7 C2 MO

8,082.00 ден

Out of stock

8,082.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504068 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

CINTURATO P7

Тежински индекс

94

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: