225/50R17 94Y PRIMACY 4+

MICHELIN
-10%

225/50R17 94Y PRIMACY 4+

225/50R17 94Y PRIMACY 4+

9,873.00 ден

На лагер

9,873.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501551 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

94

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: