225/50R17 98H POLARIS 5 XL FR

BARUM
-10%

225/50R17 98H POLARIS 5 XL FR

225/50R17 98H POLARIS 5 XL FR

6,354.00 ден

На лагер

6,354.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502586 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

98

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: