225/50R17 98H W210s2 XL

PIRELLI

225/50R17 98H W210s2 XL

225/50R17 98H W210s2 XL

8,710.00 ден

На лагер

8,710.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501954 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

W210s2

Тежински индекс

98

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: