225/50R17 98V BRAVURIS XL FR

BARUM
-10%

225/50R17 98V BRAVURIS XL FR

225/50R17 98V BRAVURIS XL FR

6,120.00 ден

На лагер

6,120.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500165 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: