225/50R17 98V DYNAXER HP4 XL

KLEBER

225/50R17 98V DYNAXER HP4 XL

225/50R17 98V DYNAXER HP4 XL

7,210.00 ден

На лагер

7,210.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016963 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Dynaxer HP4

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: