225/50R17 98V MP47 Hectorra 3 XL FR

MATADOR

225/50R17 98V MP47 Hectorra 3 XL FR

225/50R17 98V MP47 Hectorra 3 XL FR

5,810.00 ден

Out of stock

5,810.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500436 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: