225/50R17 98V PWRGY XL

PIRELLI
-10%

225/50R17 98V PWRGY XL

225/50R17 98V PWRGY XL

9,648.00 ден

На лагер

9,648.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500886 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

POWERGY

Додадовте производ во Вашата кошничка: