225/50R17 98V Seasonproof XL

NOKIAN

225/50R17 98V Seasonproof XL

225/50R17 98V Seasonproof XL

10,680.00 ден

На лагер

10,680.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022309 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

SEASONPROOF

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: