225/50R17 98V UHP XL TA

TAURUS
-10%

225/50R17 98V UHP XL TA

225/50R17 98V UHP XL TA

4,293.00 ден

На лагер

4,293.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014507 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: