225/50R17 98V XL KRISALP HP2

KLEBER

225/50R17 98V XL KRISALP HP2

225/50R17 98V XL KRISALP HP2

6,450.00 ден

На лагер

6,450.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007454-15 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP2

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: