225/50R17 98W DYNAXER HP3 XL

KLEBER
-10%

225/50R17 98W DYNAXER HP3 XL

225/50R17 98W DYNAXER HP3 XL

5,040.00 ден

На лагер

5,040.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008187 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Dynaxer HP3

Тежински индекс

98

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: