225/50R17 98W MA349 XL

MILEVER

225/50R17 98W MA349 XL

225/50R17 98W MA349 XL

3,600.00 ден

Out of stock

3,600.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503835 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MA349

Тежински индекс

98

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: