225/50R17 98W RXMOTION U11 XL RFT

ROADX
-10%

225/50R17 98W RXMOTION U11 XL RFT

225/50R17 98W RXMOTION U11 XL RFT

4,392.00 ден

На лагер

4,392.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019137 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

98

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: