225/50R17 98Y CROSSCLIMATE 2 XL

MICHELIN
-10%

225/50R17 98Y CROSSCLIMATE 2 XL

225/50R17 98Y CROSSCLIMATE 2 XL

10,656.00 ден

На лагер

10,656.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501980 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: