225/50R17 98Y Powerproof XL

NOKIAN
-15%

225/50R17 98Y Powerproof XL

225/50R17 98Y Powerproof XL

7,038.00 ден

На лагер

7,038.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017109 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: