225/50R17 98Y PremiumContact 6 XL FR

CONTINENTAL
-10%

225/50R17 98Y PremiumContact 6 XL FR

225/50R17 98Y PremiumContact 6 XL FR

8,982.00 ден

На лагер

8,982.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500267 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 6

Додадовте производ во Вашата кошничка: