225/50R17 98Y PRIMACY 4+ XL

MICHELIN
-10%

225/50R17 98Y PRIMACY 4+ XL

225/50R17 98Y PRIMACY 4+ XL

9,504.00 ден

Out of stock

9,504.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 505070 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: