225/50R18 95T G-M W ICE I-15 SUV

225/50R18 95T G-M W ICE I-15 SUV

225/50R18 95T G-M W ICE I-15 SUV

5,750.00 ден

На лагер

5,750.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501896 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R18

Шара

GREEN MAX ICE

Тежински индекс

95

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: